Ucz się i spełniaj marzenia!

Anglia wydaje się najbardziej oczywistym celem wyjazdu na kursy języka angielskiego. Krajów anglojęzycznych jest jednak sporo, więc warto rozważyć też inne kierunki. Marzeniem wielu jest odwiedzenie Stanów Zjednoczonych – nic nie stoi na przeszkodzie, by zwiedzanie tego pięknego kraju połączyć z nauka języka. Kurs językowy za granicą przyniesie z pewnością szybsze i lepsze efekty, niż ten w kraju.

Kurs językowy za granicą – z wizą i bez

Naukę języka w USA można pobierać w największych i najbardziej atrakcyjnych miastach, jak Nowy Jork, Los Angeles, Boston i wiele innych. Wyjeżdżając na Florydę, naukę angielskiego można połączyć z wypoczynkiem na pięknych plażach. Wielkomiejskiego życia możemy też zaznać wybierając się na kurs językowy do Chicago. Kursy językowe za granicą organizowane są także w Kanadzie. W tym celu możemy odwiedzić Toronto, by uczyć się w doskonale wyposażonej szkole, mieszczącej się w dzielnicy Old Town, która słynie z wielu zabytkowych budynków.

Z Polski wyjazd do Kanady nie wymaga wizy, dlatego to dobry pomysł dla osób, które nie lubią biurokracji.

Angielski w szkocką kratę

Angielskiego możemy nauczyć się także w Szkocji. Bogatą ofertę znajdziemy w Edynburgu – stolicy królestwa. Funkcjonują tam dwie szkoły oferujące kursy angielskiego indywidualne, grupowe, a także dla biznesmenów czy przygotowujące do egzaminów. Edynburg i okolice to obszar bardzo atrakcyjny. Funkcjonują tam muzea, można zwiedzić zamek albo wybrać się na wspinaczkę górską. Wielu marzy o dalekiej podróży do Australii czy Nowej Zelandii. Chęć nauki języka angielskiego to najlepszy powód do realizacji tego marzenia. Angielskiego możemy uczyć się między innymi w Sydney i w Auckland.

Kursy językowe za granicą – wkuwaj pod palmami

Interesujących lokalizacji w tym regionie świata jest jednak więcej. Jeśli nie chcemy jechać aż tak daleko, wybierzmy Irlandię i kursy językowe w Dublinie, gdzie zdobędziemy wiedzę, ale też atrakcyjnie spędzimy wolny czas. Nie tylko w słynnych na cały świat pubach, ale też odwiedzając muzea, parki i podziwiając zabytki. Ciepłe kraje kojarzą się z błogim nicnierobieniem, ale możemy przełamać ten schemat i wybrać się na Maltę lub Cypr, by wrócić stamtąd ze świeżo nabyta znajomością języka angielskiego.

W ofercie JP Edukacja znajdziesz z pewnością kurs językowy idealny dla Ciebie!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *