Randka z angielskim

Podróże kształcą, a podróże połączone z nauką języka kształcą podwójnie. Kursy językowe są najskuteczniejsze wówczas, gdy teorię można połączyć z praktyką. A o to najłatwiej, gdy jesteśmy w otoczeniu ludzie władających na co dzień językiem, którego się uczymy. Posługiwanie się językiem angielskim to obecnie konieczność, a podróżowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wyjazd do Brighton, prócz praktycznych umiejętności, może nam dać także wiele niezapomnianych przeżyć i wspomnień.

Brighton – miasto, w którym nie sposób się nudzić

To leżące w hrabstwie Sussex miasto ma wiele do zaoferowania zarówno turystom szukającym rozrywek, jak i osobom chcącym się uczyć – nie tylko języka. Funkcjonuje tu bowiem jeden z najlepszych w Anglii – Uniwersytet of Sussex. Z nudów nie umrą też z pewnością osoby zainteresowane kulturą. W mieście zwiedzić można między innymi muzeum zabawek i modeli, które warto odwiedzić choćby po to, by pobawić się kolejką.

Kursy językowe, rozrywka i relaks

Prosto z wypoczynku nad morzem można z kolei udać się do muzeum rybołówstwa, które jest położone tuż przy plaży i choć niewielkie, to mieści sporo interesujących eksponatów.
Wędrując ulicami Brighton nie sposób nie natknąć się na któryś z wielu w tym mieście zabytków. Największą dumą miasta jest rezydencja Royal Pavilion, która wybudowana została w stylu hindi, a jej wnętrze kryje wiele niespodzianek. Jednak nie samym zwiedzaniem i nauką człowiek żyje. Mózg czasem potrzebuje odpocząć. W tym nadmorskim angielskim mieście jest co robić również wieczorami. Na klientów czekają liczne escape roomy i kina.

Smacznie i romantycznie

Artystycznie wyżyć można się w pracowniach malarskich i garncarskich, a sportowo na polu golfowym, strzelnicy czy w kręgielniach. Szczęścia spróbować można w kasynach, ale z głową, żeby pieniędzy zostało chociaż na bilet powrotny do ojczyzny. Kto powiedział, że wyjeżdżając na kursy językowe nie spotkamy miłości swojego życia? Na romantyczne spacery najlepiej wybrać się na Palace Pier – molo liczące ponad 500 metrów długości. Znajdują się na nim liczne lokale gastronomiczne, a także wesołe miasteczko.
Dowiedz się więcej na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/brighton/.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *