Nie łam języka, przełam bariery!

Znajomość języka angielskiego to w obecnych czasach umiejętność, która otwiera wiele drzwi. Trudno się starać o dobrą pracę, jeżeli nie znamy go chociaż w stopniu dobrym. Posługiwanie się angielszczyzną przyda się także w zagranicznych podróżach, w które wyjeżdżamy coraz częściej. Jeżeli nie jesteśmy językowymi geniuszami, warto wybrać taki kurs, który jest gwarancją największej skuteczności.

Szkoły językowe dla dorosłych i dla dzieci

Nauka w kraju anglojęzycznym to najlepszy sposób na szybkie przyswojenie sobie dużej liczby słówek, wyrobienie odpowiedniego akcentu i przełamanie bariery w mówieniu po angielsku.

Chęć nauki języka można połączyć z zamiłowaniem do podróży. Szkoły językowe w Londynie oferują kursy dla dorosłych i dla dzieci, na różnym stopniu zaawansowania, dla całych rodzin i przygotowujące do egzaminów. Londyn to miasto, które ma bogatą ofertę kursów, warto wiedzieć, które z nich są najlepsze. Szkoły językowe próbują wyjść naprzeciw oczekiwaniom na wiele sposobów.

Doświadczenie i prestiż

Szkoła St. Giles, znajdująca się w centrum miasta ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie i należy do znanej sieci szkół. Swoją wiedzą dzieli się w niej dobrze wykształcona i doświadczona kadra a grupy nie liczą więcej niż 14 osób. Do najbardziej prestiżowych zaliczana jest szkoła Regent. Londyn nie ma lepszej. Znajduje się w samym sercu miasta i może się poszczycić rekomendacją British Council. Szkoła działa od roku 1964 i ma w swojej ofercie zarówno lekcje indywidualne, jak i w małych grupach oraz specjalną ofertę nauki języka biznesowego.

Londyn – ucz się i zwiedzaj

Naukę języka można i warto połączyć z poznawaniem miasta i kultury. Takie kursy oferuje inna znamienita szkoła znajdująca się w centrum miasta, czyli Covent Garden, która działa od ponad 70 lat. Stosuję się w niej bardzo skuteczną metodę nauczania, która łączy teorię z praktycznym wykorzystaniem języka. Ma bardzo bogatą ofertę kursów o różnej intensywności i długości w tym dla biznesmenów, a także dla nauczycieli angielskiego. Na peryferiach Londynu, w dzielnicy Greenwich, funkcjonuje Szkoła Embassy z długą tradycją, oferująca również kursy dla osób niepełnoletnich.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *