Hiszpański – to lubię!

Język hiszpański to jeden z ulubionych przez Polaków. Podoba nam się jego brzmienie i nie zalicza się do najtrudniejszych. Jeżeli opanowaliśmy już język angielski, a chcemy nauczyć się kolejnego, to warto rozważyć właśnie ten. Zwłaszcza że na kursy hiszpańskiego możemy się wybrać w naprawdę piękne miejsca!

Kursy hiszpańskiego w najpiękniejszych miastach

Sewilla to największe i jedno z najbardziej znanych miast Hiszpanii. Słynie z największej na świecie katedry, a także pięknego pałacu królewskiego, który powstał w XI wieku. Ta piękna budowla ma wiele komnat, a także zachwycające dziedzińce i ogrody. Największa w kraju szkoła oferująca kursy hiszpańskiego znajduje się w samym sercu miasta. Umiejętności językowe zdobywają w niej uczniowie z wielu krajów, jak Niemcy, Wielka Brytania, a nawet USA. Szkoła jest doskonale wyposażona. Może się poszczycić nowoczesnymi salami lekcyjnymi, bogato zaopatrzoną biblioteką i księgarnią językową, a także klimatyczną kafejką.

Nauka w rytmie flamenco

Po zajęciach nie ma czasu na nudę. Sewilla to bowiem dobre miejsce, by nauczyć się tańczyć flamenco lub wybrać na miejską włóczęgę malowniczymi uliczkami, prowadzącymi do przepięknego starego miasta. Inne hiszpańskie miasta, gdzie funkcjonują szkoły językowe to Malaga, Alicante, Madryt, ale też Teneryfa i Majorka, Barcelona i kilka innych. Szkoła w Madrycie prócz kursów oferuje także praktyki zawodowe, a w Barcelonie języka nauczą się między innymi biznesmeni i nastolatkowie. Na wyspach można kurs językowy połączyć ze świętowaniem Bożego Narodzenia.

Do Meksyku na kursy hiszpańskiego

Hiszpania jednak nie jest jedynym krajem, w którym możemy poznać wszystkie tajniki tego języka. Kursy hiszpańskiego czekają na nas także w Meksyku. Playa del Carmen to miasto leżące na wybrzeżu Morza Karaibskiego. W centrum miasta funkcjonują dwie szkoły, w których hiszpańskiego można uczyć się w małych, kameralnych grupach. Szkoła Sprachcaffe to miejsce, które pokochają miłośnicy nurkowania na rafach koralowych i w jaskiniach, a także surfingu, bo takie atrakcje są możliwe w tym pięknym, turystycznym mieście.

Dowiedz się więcej na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/nauka-hiszpanskiego/.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *