Mów i myśl po angielsku!

Londyn to jedno z tych miast, które warto odwiedzić choćby dlatego, że jest. Przekonało się o tym już wielu Polaków. Będąc tam nie sposób nie zetknąć się z językiem angielskim, a dłuższy pobyt z pewnością poskutkuje tym, że zaczniemy w tym języku mówić, a nawet myśleć. Rozmowy z ludźmi kształcą, ale kursy językowe są niezastąpione, jeżeli chcemy językiem angielskim posługiwać się poprawnie i wzbogacać swoje słownictwo.

Przyjemne z pożytecznym, jednym słowem – Londyn

Mimo że Londyn zamieszkuje duża liczba Polaków, to ciągle w wielu miejscach jesteśmy zmuszeni do porozumiewania się po angielsku. Dlatego nie ma co się zastanawiać – lot do Londynu to tylko kilka godzin, a korzyści pozostaną na całe życie. Nie samą nauką człowiek żyje, dlatego pobyt w Anglii będzie z pewnością nie tylko pożyteczny, ale też przyjemny. Londyn to miasto, którego atrakcji nie sposób wymienić w kilku zdaniach.

Anglia wzbudza zachwyt

Miasto zaskakuje i zachwyca na każdym kroku. Anglia słynie z wielu malowniczych budowli, po całym kraju rozsianych jest około tysiąca ciekawych architektonicznie zamków. Ten najbardziej znany, uznawany za symbol Wielkiej Brytanii, czyli Buckingham Palace znajduje się właśnie w stolicy. Część rezydencji brytyjskich władców udostępniona jest do zwiedzania – można się tam zachwycić bogatą kolekcją dzieł sztuki czy Złota Karetą stojącą w Muzeum Powozów.

Kursy językowe sprzyjają integracji

Na spragnionych mocnych wrażeń czeka London Eye -diabelski młyn o wysokości 135 metrów, które jest doskonałym punktem widokowym, pozwalającym na podziwianie miasta z góry. Kursy językowe w Anglii to także możliwość zawarcia nowych interesujący znajomości. Integracji sprzyjając z pewnością słynne i liczne londyńskie puby, spośród których trudno wybrać te najlepsze.

Czas relaksu

Do cieszących się dużo popularnością zaliczany jest między innymi The Parcel Yard, znajdujący się na stacji kolejowej, gdzie można nie tylko napić się dobrego angielskiego piwa, ale też posilić się przed dalszą podróżą po przygody. Z Londynu warto wybrać się do Brighton, by zrelaksować się na którejś z pięknych plaż nad Kanałem La Manche. Więcej o możliwościach nauki w Londynie i poznawania miasta można znaleźć na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/londyn/.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *