Skończ Oxford

Oxford to brzmi dumnie. Kursy językowe prowadzone w tym mieście, które jest siedzibą jednego z najlepszych uniwersytetów na świecie, na pewno będą skuteczne i nie zawiodą naszych oczekiwań. Uczenie się w pięknym otoczeniu jest nie tylko przyjemniejsze, ale też dodaje nam motywacji do pogłębiania wiedzy. Oxford to miasto, które może się podobać. Wędrówkę po nim można zacząć od odwiedzenia budowli All Souls College.

Kursy językowe u najlepszych

To duży kompleks uniwersytecki, który nazywany jest największym angielskim pomnikiem wojennym, powstał bowiem na pamiątkę wojny stuletniej. Słynny Uniwersytet Oxfordzki mieści się w wielu budynkach, dlatego, żeby zobaczyć każdy z nich trzeba by zwiedzić całe miasto. Miejsc sprzyjających relaksowi również w tym uroczym mieście nie brakuje. Christ Church Meadow znajduje się z dala od miejskiego gwaru, ulubionym miejscem spacerów i niedzielnych pikników.

Zobaczyć Oxford i… nie umierać

Miłośnicy książek mogą pomyśleć, że umarli i znaleźli się w raju, jeżeli tylko odwiedzą jedną z najstarszych na świecie bibliotekę – The Bodleian Library. Znajduje się w niej aż ponad 11 milionów egzemplarzy książek, a także manuskrypty i druki. Kursy językowe w Oxfordzie to oferta dla osób, które chcą nauczyć się języka w stopniu doskonałym. Przebywanie wśród osób, dla których angielski jest pierwszym językiem, korzystanie z wiedzy doskonałych wykładowców, bardzo szybko przyniesie dobre efekty. Oxford to jednak nie tylko monumentalne budynki, parki i słynna uczelnia. Szukający dobrej zabawy również się nie zawiodą.

Słówka na huśtawce

Poczuć adrenalinę można na liczącym 360 metrów torze kartingowym, który pozwala rozwinąć dużą prędkość. W ciepłe dni relaks zapewni nam odkryty basen – Hinksey Outdoor Pool, gdzie można spędzić czas z przyjaciółmi, oddając się kąpielom wodnym i słonecznym. Zmęczyć się fizycznie i jednocześnie odpocząć psychicznie możemy w parku linowym – High Ropes Oxford, poczujemy się jak Tarzan, zjeżdżając z wysoko na drzewach umieszczonej zjeżdżalni lub przechodząc po kołyszących się mostach i bujając się na podniebnych huśtawkach – w myślach powtarzając sobie oczywiście angielskie słówka. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/oxford/.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *